PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

پهپادی که در جیب جا می شود!

یک ویژگی جالب که در ایرپیکس قرار داده شده امکان کنترل پهپاد بدون تلفن هوشمند و تنها از طریق فرمان های حرکت دست کاربر است.

پهپادهای غیرنظامی به عنوان یک ابزار تفریحی و کاربردی این روزها طرافداران بسیار زیادی دارند و همین مساله موجب شده تا انواع و مدل های مختلفی از آن تولید شود.

ایرپیکس یکی از متفاوت ترین پهپادهایی است که تا کنون روانه بازار شده است. این گجت پرنده که مجهز به یک دوربین نیز شده در ابعاد 13 در 85 در 102 میلیمتر تولید و سنگینی آن نیز برابر با 52 گرم است. توجه به این ابعاد نشانگر سایز بسیار کوچک پهپاد است تا جایی که براحتی می توان آنرا در جیب شلوار قرار داد.

مینی پهپاد دوربین دار از 4 موتور مینیاتوری استفاده  می کند تا پروازی باثبات داشته باشد. اما در متن به دوربین پهپاد اشاره داشتیم که نگاهی کوتاه به مشخصات آن خواهیم داشت: این محصول از یک دوربین 12 مگاپیکسلی با زاویه دید 70 درجه استفاده می کند که از طریق اپلیکیشن نصب شده روی تلفن هوشمند قابلیت کنترل و برنامه ریزی دارد. دوربین ایرپیکس می تواند هر 10 ثانیه هنگام پرواز بین 5 تا 15 تصویر را ثبت کند یا آنکه 1080 فیلمبرداری کند.

یک ویژگی جالب که در ایرپیکس قرار داده شده امکان کنترل پهپاد بدون تلفن هوشمند و تنها از طریق فرمان های حرکت دست کاربر است. باتری این پهپاد با یک بار شارژ تا 6 دقیقه پرواز را در اختیار کاربر قرار می دهد. برای این محصول برچسب قیمت 79 دلاری در نظر گرفته شده است. داخل جعبه یک کیف مخصول نگهداری و یک کارت حافظه 8 گیگابایتی قرار دارد.

 

 

پهپادی که در جیب جا می شود! (+تصاویر) - مجله آنلاین موبنا

 

 

 

درخواست خدمات پهپادی


 فروش جمر


فروش سامانه های مقابله با پهپاد


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت