PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

مسابقات ملی هوافضا

مهلت ثبت نام یازدهمین دوره مسابقات ملی هوافضا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تا ۷ اردیبهشت تمدید شد؛ این مسابقات اردیبهشت ماه در ۶ لیگ برگزار می‌شود.

دکتر مهدی سبزه پرور، عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: یازدهمین دوره مسابقات ملی هوافضا ۱۲ تا ۱۳ اردیبهشت ماه در دو سطح دانش آموزی و دانشجویی برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات در ۵ لیگ شبیه‌ساز اویونیک، سرعت پهپادها، هاورکرافت، گلایدر و راکت آبی برگزار می‌شود. رقابت‌های لیگ هاور کرافت و راکت آبی هوای فشرده در بخش دانش‌آموزی، سرعت پهپادها و شبیه‌ساز اویونیک بدون محدودیت سنی و مسابقات گلایدر در دو بخش دانش‌آموزی و آزاد برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در این دوره از مسابقات ۷ اردیبهشت ماه است.

عضو هیأت علمی دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: استقبال خوبی از این مسابقات در بخش‌های مختلف دانش‌آموزی و دانشجویی صورت گرفته و داوری این مسابقات نیز هرساله قوی‌تر انجام می‌شود.

دکتر سبزه‌پرور، دبیر علمی این مسابقات اضافه کرد: هدف از برگزاری مسابقه ملی هوافضا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر معرفی بازار کار به دانش آموزان و دانشجویان و توسعه فرهنگ کارآفرینی در این حوزه است.

وی خاطرنشان کرد: لیگ‌های گلایدر و سرعت پهپاد روز ۱۲ اردیهشت و لیگ‌های راکت آبی و هاور کرافت روز ۱۳ اردیبهشت ماه برگزار می‌شوند.

دبیر علمی مسابقات هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برنامه‌ریزی برای تاسیس رشته هوافضا در سال ۶۶ در وزارت علوم آغاز شد و اولین دانشکده مستقل هوافضا در همان سال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ایجاد شد.

وی عنوان کرد: مسابقات هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر از سال ۸۶ آغاز شد و به دلیل استقبال خوب دانش‌آموزان و دانشجویان این مسابقه به صورت ملی فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

عضو هیأت علمی دانشکده هوافضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پس از برگزاری این مسابقه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر حدود ۱۰ دانشگاه کشور نیز با توجه به تجربیات دانشگاه صنعتی امیرکبیر اقدام به برگزاری مسابقات مشابه کرده‌اند.

ایسنا

درخواست خدمات پهپادی


 فروش جمر


فروش سامانه های مقابله با پهپاد


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد

دسته ها: اخبارTEHRAN

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت