PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

کنترل پهپاد با ذهن

اما وجه تمایز این پهپاد به سامانه کنترلی آن مربوط می شود که در واقع از یک هدبند تشکیل شده که از 5 سنسور استفاده می کند.

قطعا کنترل یک پهپاد با قدرت ذهن می تواند سرگرمی جالبی برای طرفداران بازار فناوری باشد! پهپاد یو دی در واقع یک پهپاد دوربین دار کوچک است که در ابعاد 53 در 170 درر 135 میلیمتر تولید شده و 85 گرم نیز سنگینی دارد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این محصول طراحی بسیار جمع و جوری دارد که براحتی می توان آنرا حمل کرد. بامپرهایی نیز که برای آن درنظر گرفته شده نقش مهمی در کاهش آسیب های فیزیکی دارد.

 

اما وجه تمایز این پهپاد به سامانه کنترلی آن مربوط می شود که در واقع از یک هدبند تشکیل شده که از 5 سنسور استفاده می کند. سنسورهای ایی ایی جی و ایی او جی در واقع کار الکتروانسفالوگرافی یا الکترومغزنگاری (نوار مغزی) و کنترل حرکات چشم را برعهده دارند. سنسور ایی ام جی نیز کار الکترومیوگرافی(نوار عصب و عضله) را انجام می دهد. با این امکانات در هدبند و همچنین دو سنسور شتاب سنج و ژیروسکوپ کاربر می تواند کنترل کامل و البته بسیار متفاوت پهپاد را در اختیار داشته باشد. کاربر با حرکت سر خود می تواند جهت حرکت پهپاد را تغییر دهد و با فشاردادن دندان ها به یکدیگر پهپاد را فرود آورید.

این محصول همچنین به یک دوربین اچ دی مجهز است. این دوربین دارای یک لنزواید با سنسور سی ماس شرکت سونی است که می تواند تصاویر مناسبی را ارائه دهد. پهپاد با یک بار شارژ کامل 25 دقیقه پرواز مداوم خواهد داشت. قیمت پیشنهادی برای این محصول 379 دلار است.

درخواست خدمات پهپادی


 فروش جمر


فروش سامانه های مقابله با پهپاد


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت