PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

بازرسی و پایش پهپادی آتش سوزی چند فروند لنج در اسکله بندر نخل تقی

در پی اعلام آتش سوزی چند فروند لنج در اسکله بندر نخل تقی توسط واحد عملیات حراست ارشد منطقه ویژه انرژی پارس(عسلویه)،
یگان پهپاد حراست ارشد به محل حادثه اعزام و ضمن پایش هوایی منطقه حادثه توانستند ارزیابی اولیه حادثه را جهت مقابله سریع و ایمن با آتش سوزی و مدیریت بحران، به انجام رساند.

تصاویر هوایی در زمان بحران خصوصا حریق به نیروهای امدادی کمک می کند که بهترین و کوتاه ترین مسیر امداد رسانی را بشناسند ‌و کانون های اشتعال را شناسایی کنند و تیم های اطفای حریق با راندمان بیشتر و دقت بهتر به عملیات بپردازند. همچنین براورد خسارت ها نیز به شکل بهتری صورت میگیرد.

مزایای پایش و نظارت پهپادی:

کاهش هزینه ها، افزایش سرعت، کاهش ریسک، افزایش کیفیت از جمله مزایای پایش و بازرسی هوایی و پهپادی است. 

نظارت و پایش هوایی و نقشه برداری آسان تر و سریع‌تر است.

پهپادها خیلی سریع‌تر از قبل نظارت و بازرسی  و همچنین نقشه‌برداری می‌کنند. به جای اینکه چند روز برای تصویر برداری زمان اختصاص دهیم، نقشه‌برداری و بازرسی هوایی می‌تواند تنها در چند ساعت انجام شود. پهپاد ها این فرآیند را بسیار ساده‌تر کرده‌اند و به شما این امکان را می‌دهند که در هنگام کنترل پهپاد در همان موقعیت باشید.  برای بررسی ساختمان‌ها، راه‌ها و پل‌ها،سازه ها و تاسیسات می‌توان از پهپاد سود برد. با استفاده از پهپاد ها، شرکت‌ها می‌توانند منابع کمتری برای نقشه‌برداری و بازرسی های هوایی پروژه ها تخصیص دهند و در نهایت در زمان و سرمایه صرفه جویی کنند.

انتقال سریع داده و اطلاعات باشد

یک هواپیمای بدون سرنشین می‌تواند فورا شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.  از جمله بررسی پروژه، فرایندها به طور معمول ، دستی نوشته می شوند  و  روزها و حتی هفته‌ها طول می کشند تا داده‌ها را جمع‌آوری و تحلیل کنند. با استفاده از پهپادها، اطلاعات ویدئویی را می توان با دفتر پشتیبانی به سرعت انتقال داد، و به محض آن که ثبت شد، فعالیت ها با داده‌ها هماهنگ می شوند. خواه بازرسی منظم، چک‌های ایمنی، یا گزارش‌ها پیشرفت باشد، ربات های پرنده می‌تواند داده‌ها را فورا انتقال دهد که می‌تواند برای تحلیل نتایج مورد استفاده قرار گیرد.

ایمنی بیشتری به ارمغان می آورد

ساخت آسمان‌خراش‌ها، راه‌ها، پل‌ها و تاسیسات نفت و گاز می‌تواند یک کار فوق‌العاده خطرناک باشد. اگرچه اجتناب از هر حادثه غیر ممکن است، اما می‌توان از پهپادها برای ارزیابی مشکلات ایمنی که ممکن است در سرتاسر یک سایت ساخت‌ و ساز وجود داشته باشد استفاده کرد. اگر سرپرست یا سرپرستان سایت پروژه از اعزام کارکنان به بخش خاصی از پروژه خودداری می کنند، استفاده از ربات های پرنده در پروژه می‌تواند به جلوگیری از وقوع حادثه کمک کند.

امید است با بهره مهندی از تیم ها و یگان های حرفه ای پهپاد و حمایت حراست ارشد منطقه انرژی پارس و تایید نهادهای امنیتی و پدافندی، می توان در مبارزه با سرقت از خطوط لوله، مقابله با تیم های خرابکاری و مستند سازی دستاوردهای کشور در حوزه نفت و گاز و انرژی قدم های بزرگ و موثری برداشت. 

درخواست خدمات پهپادی


 فروش جمر


فروش سامانه های مقابله با پهپاد


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت