PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

اطلاعیه مرکز ساماندهی پهپاد ویژه متقاضیان پلاک پهپاد

🔷مرکز ساماندهی پهپادهای غیرنظامی کشور🔷
با عرض سلام و احترام

👈 احتراما بدینوسیله به اطلاع همکاران و متفاضیان محترم می رساند، بررسی مدارک ارسالی متقاضیان جهت ثبت و پلاک پرنده های بدون سرنشین که از طریق ایمیل ارسال شده است، ظرف یک هفته انجام می شود و در صورتی که نواقصی در پرونده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.
لذا خواهشمند است بعد از ارسال مدارک روزهای یکشنبه و یا سه شنبه جهت پیگیری پرونده خود و تعیین زمان صدور شناسنامه مالکیت پهپاد با دفتر کارگروه پهپاد تماس حاصل نمایید.

👈 زمان صدور شناسنامه مالکیت پهپاد بعد از تکمیل پرونده (ارسال کامل مدارک مورد نیاز طبق لیست، گذراندن دوره فناوری پهپاد و مقررات هوایی و تاییدیه آزمون خلبانی پهپاد) ، از حدود دو هفته تا نهایتا یک ماه به طول می انجامد، لذا پرونده افرادی که پیشتر اقدام کرده و موفق به اخذ شناسنامه مالکیت پهپاد نشده اند، دارای نواقصی است که این دوستان میتوانند با تماس با دفتر کارگروه پرونده خود را پیگیری نمایند.

👈 با توجه به حجم درخواست ها و پرونده های ارسالی، خواهشمند است تماس های تلفنی و مراجعه حضوری در روزهای یکشنبه و یا سه شنبه انجام شود تا در سایر روزهای هفته امکان رسیدگی به درخواست ها فراهم شود. از همین رو از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم.

👈 ثبت و پلاک پهپادها به اولویت زمان ارسال مدارک انجام می شود و ثبت و پلاک فوری امکان پذیر نیست.

👈 به زودی تمامی مراحل ثبت و اخذ پلاک پهپاد از طریق سامانه الکترونیکی پهپاد کشور انجام خواهد شد.

با تشکر
مرکز ساماندهی پهپادهای غیرنظامی کشور

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت