PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

آغاز خط تولید انبوه پهپاد مهاجر 6 مجهز به بمب های هوشمند

آغاز خط تولید انبوه پهپاد مهاجر 6 مجهز به بمب های هوشمند

همزمان با آغاز دهه فجر و در پنجمین روز از این دهه خط تولید انبوه پهپاد تاکتیکی مهاجر 6 به همراه بمب هوشمند نقطه زن قائم با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران افتتاح گردید. 

امیر سرتیپ حاتمی در این مراسم با تبریک ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی تحت رهبری امام خمینی(ره) و در ادامه هدایت‌های حکیمانه خلف صالحش امام خامنه‌ای عزیز (مد ظله العالی) منشأ تحولات عظیم و تاریخ‌ساز در منطقه و جهان شد و امروز با گذشت 40 سال از انفجار نور و وقوع معجزه قرن، شاهد توفیقات روزافزون نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های گوناگون به‌ویژه حوزه اقتدارآفرین صنعت دفاعی هستیم.

پهپادهای مهاجر نوعی از پهپادهای ساخت ایران می باشند که با بهره گیری از سیستم های مختلف قابلیت های فراوانی دارند و عملیات های گوناگونی همچون نظارت، بازرسی، رهگیری هدف، تعقیب هدف و نابود سازی هدف می توانند انجام دهند. 

یکی از ویژگی های متفاوت این پهپاد استفاده از بمب هوشمند نقطه زن قائم می باشد. این بمب دقت بسیار بالایی در نابود سازی اهداف دارد. 

این پهپاد مجهز به سیستم برخاست و فرود خودکار،  استفاده از زیرسامانه‌های الکترواویونیکی هوشمند بومی، قابلیت حمل انواع محموله می باشد. همچنین بمب هوشمند نقطه زن قائم قابلیت درگیری با انواع اهداف ثابت و متحرک را دارد. 

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت