PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

VAHANA پهپاد هوشمند ایرباس با موفقیت تست شد

VAHANA پهپاد هوشمند ایرباس

با موفقیت تست شد

واهانا Vahana، پهپادی هوشمند تمام برقی شرکت ایرابس با قابلیت  VTOL (نشست و برخاست عمودی) با موفقیت کامل تست شد. این تست در تاریخ 31 ژوئن 2018 در ساعت 08:52 به وقت محلی در ارتفاع 5 متر (16 فوت) در اقیانوس آرام انجام شد. اولین پرواز آن، مدت 53 ثانیه به طول انجامید و روز بعد نیز دومین تست خود را با موفقیت  انجام داد.

Zach Lovering، مدیر اجرایی Vahana، گفت: "امروز ما در حال پیشرفت عالی و متفاوتی در نوآوری هوافضا هستیم." "در کمتر از دو سال، وهانا از یک طرح مفهومی را بر روی یک دستمال کاغذی تبدیل به یک پهپاد با قابلیت های فراوان در فضای واقعی در بالای اقیانوس آرام گردید."
Vahana یک پروژه توسعه یافته در A³،  ایرباس است. A³ امکان دسترسی به استعدادها و ایده های منحصر به فرد، فرصت های شغلی جدید و سرعت اجرای را فراهم می کند. Vahana قصد دارد با مدرنیزه و راحت کردن پرواز شخصی و پاسخ به نیاز روزافزون به تحرک و نشاط شهری با استفاده از آخرین فن آوری های نیروی برق، ذخیره انرژی و چشم انداز ماشین دست پیدا کند.


"اولین پرواز Vahana نشان دهنده توانایی منحصر به فرد ایرباس برای دنبال کردن ایده های بلندپروازانه به سرعت، بدون به خطر انداختن کیفیت و ایمنی که این شرکت بدان شناخته شده است، می باشد. 

واهانا در حال حاضر قابلیت جا به جایی مسافر را نیز دارد و AIRBUS این غول تکنولوژی صنعت هوافضا در حال توسعه این پهپاد می باشد.

این پهپاد قرار است تا سال 2020 توانایی حمل دو سرنشین را به صورت ایمن و کاربردی داشته باشد

(مقاله اختصاصی از تیم پهپادها)

 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت