PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

قابل توجه کاربران پهپاد که از آیفون استفاده چگونگی بررسی آیفون های سلامت با رفرش و یا تعویضی

با توجه به استفاده گروه زیادی از کاربران پهپاد از دستگاه های اپل و به خصوص آیفون و اهمیت آن در خلبانی پهپاد، بهتر است قبل از خرید آن از اصل و سلامت آن مطمئن شویم.

 

بطور کلی ، باید بگوییم که اگر شما یک ایفون استفاده شده و یا یک ایفون تعمیر شده را خریداری می کنید ، ممکن است متعجب شوید که ایا شما می توانید متوجه شوید که بفرض ایفون بعنوان یک دیوایس جدید خریداری شده است ، یا بعنوان یک مدل رفرش است و یا یک دیوایس تعویضی ارائه شده توسط اپل از طریق یک سرویس درخواستی می باشد .
شما می توانید از یک روش ساده تشخیص مدل دیوایس برای یافتن اینکه ایا یک ایفون جدید (نو) ، رفرش ، یا یک تعویضی و یا حتی شخصی می باشد ، استفاده کنید . بنابراین ، این امر می تواند اطلاعات مفیدی برای خریداران دیوایس های استفاده شده (دست دوم) بشمار اید ، بفرض اینکه شما یک دیوایس را بصورت یک هدیه و یا دستی دریافت کرده اید ، یا چنانچه شما عیب یابی یا تعمیر یک ایفون را انجام می دهید و یا بسیاری از موارد دیگر که دانستن مدل دیوایس به شما کمک بسیاری می کند .

براین اساس ، شما می توانید با پیدا کردن و مشاهده ی پیشوند مدل یک دیوایس برای تعیین وضعیت اصلی یک دیوایس ایفون (و همچنین احتمالا یک ایپد) استفاده کنید ، که در اینجا نحوه انجام اینکار را برای شما شرح میدهم
ابتدا می بایست برروی ایفون برنامه ی Settings را باز کنید .
سپس می بایست به مسیر General > About مراجعه کنید .
حال ، می بایست به دنبال گزینه ی Model باشید و سپس شماره شناسه ی مدل دیوایس خود را که مقابل به کلمه ی Model نوشته شده است را بخوانید . در واقع ، این شناسه ی مدل چیزی شبیه به MN572LL بنظر خواهد رسید . در این صورت ، اولین کاراکتر به شما اجازه خواهد داد تا بدانید که ایا این دیوایس جدید (نو) ، رفرش ، تعویضی و یا شخصی می باشد .
M – منظور از این حروف ان است که دیوایس از نوع جدید (نو) می باشد ، به این معنا که این دیوایس جدید خریداری شده است.
F – منظور از این حروف ان است که دیوایس رفرش می باشد ، به این معنا که این دیوایس از طریق فرایند رفرش و بازسازی قرار گرفته است . (یعنی انکه دیوایس به دلیل داشتن مشکلاتی به اپل مرجوع شده است و این شرکت پس از انکه مشکل را برطرف کرده است آن را به سمت بازار اما با عنوان کالای Refurbished بازگردانده است)
N – منظور از این حروف ان است که دیوایس تعویضی می باشد ، به این معنا که در اصل این دیوایس خریداری شده توسط این مدل به احتمال بسیار به دلیل درخواست یک سرویس تعویض شده است .
P – منظور از این حروف ان است که دیوایس همراه با حکاکی شخصی شده است ، به این معنا که این دیوایس همراه با یک حکاکی در خرید سفارشی و شخصی سازی شده است .

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت