PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

پهپادها هم مجهز به شارژ بیسیم شدند

یک شرکت روسی موفق به ابداع یک سیستم شارژ بی سیم برای استفاده در پهپادها شده که با استفاده از آن می توان در آن واحد چندین پهپاد را در حین پرواز شارژ کرد.

این سیستم برای فعال شدن نیازمند فرود پهپادها هم نیست و می تواند دهها پهپاد را در آن واحد و در کنار هم شارژ کند.
در حالی که برخی شرکت های سازنده پهپاد با استفاده از منابع انرژی متفاوتی مانند هیدروژن به دنبال افزایش برد این پرنده های بدون سرنشین هستند، شرکت GET راه حلی منحصر به فرد را برای حل مشکل تامین انرژی پهپادها ابداع کرده است.

 

در قالب سیستم یادشده یک قاب شش ضلعی از سیم ها در محوطه ای به قطر ۱۰ متر نصب می شوند که چارچوبی بسته را برای انتقال بی سیم انرژی به پهپادهای مجاور به وجود می آورند. سیم های یادشده بر روی پایه هایی نصب شده و در هوا معلق می مانند.
این قاب شش ضلعی می تواند پهپادهای در حال پرواز را تا فاصله ده متری به طور بی سیم شارژ کند. مقدار شارژ انتقالی ۱۲ کیلووات ساعت بوده و با استفاده از این روش می توان در عرض شش دقیقه تا ۸۰ درصد از ظرفیت باتری هر پهپاد را شارژ کرد. این میزان شارژ برای ۲۵ دقیقه پرواز هر پهپاد کافی است.
قابل حمل بودن، سازگاری با طیف گسترده ای از پهپادهای خودران، امکان تامین برق طیف گسترده ای از پهپادهای پراکنده از طریق ایجاد شبکه ای از این شارژرهای بی سیم شش ضلعی از جمله دیگر مزایای این سیستم است.


پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد


 

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت