PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

طراحی و ساخت پهپاد باربر با سرعت 161 کیلومتر بر ساعت

به تازگی نمونه ای از یک پهپاد برای ارسال محموله ساخته شده که می تواند با سرعت ۱۶۱ کیلومتر برساعت حرکت کند. این پهپاد مجهز به ۸ پروانه الکتریکی است.

نیواطلس: شرکت Aergility چند سال گذشته مشغول توسعه و آزمایش نوع جدیدی از وسایل نقلیه هوایی VTOL(وسایل نقلیه ای که مانند بالگرد به طور عمودی از زمین بلند می شوند و فرود می آیند) به نام ATLIS بوده است.

 این وسیله نقلیه خودکار و بدون بال یک پهپاد ارسال محموله است که می تواند با سرعت ۱۶۱ کیلومتر برساعت حرکت کند. این VTOL مجهز به یک سیستم بالابر و کنترل به نام« autorotation  مدیریت شده» است.

ATLIS  دارای ۸ پروانه الکتریکی است که نیروی بالابرنده و کنترل را فراهم می کنند.  وسیله نقلیه هوایی هنگام پرواز در آسمان نیز از سیستم جدید« autorotation مدیریت شده »استفاده می کند.

به گفته جیم وندر می موسسAergility  این سیستم با استفاده از یک کنترل کننده پرواز، پروانه ها را مدیریت می کند. نیروی بالابرنده نیز با به کار انداختن تمام پروانه ها به طور همزمان ایجاد می شود. افزایش سرعت برخی پروانه ها و کاهش سرعت برخی دیگر به وسیله نقلیه کمک می کند، دور بزند. همچنین با شیوه Regenerative braking نیز انرژی  بلند شدن از زمینVTOL جمع آوری می شود. به عبارت دیگر هیچ انرژی الکتریکی در پرواز مصرف نمی شود.

Regenerative braking یک مکانیسم بازیافت انرژی است که با تبدیل انرژی جنبشی وسیله نقلیه یا شی به نوعی از انرژی قابل مصرف یا ذخیره، سرعت آن را می کاهد.

بدنه و بازوی پروانه های این وسیله نقلیه خودکار از فیبر کربنی ساخته می شوند. طرح های این وسیله نقلیه نشان می دهد بازوی پروانه ها برای جابه جایی و بارگیری جمع می شوند.  محموله نیز زیر هواپیما بارگیری می شود. این VTOLبرای ارسال محموله در مسافت های طولانی ساخته شده اما می توان آن را طوری طراحی کرد تا کاربردهای مختلف مانند انجام تحقیقات فضایی، اسپری روی محصولات و شرکت در عملیات های نجات را انجام دهد.

مهر

 


پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت