PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

پرواز پهپادها در مراسم اربعین بر فراز کربلا ممنوع است

مراسم اربعین بر فراز کربلا به پرواز درآید، خبر دادند.

النهرین: فرقة العباس وابسته به حشد شعبی عراق امروز سه شنبه ۱۶ اکتبر ۲۰۱۸ پرواز پهپادها بر فراز کربلا را ممنوع اعلام کرد و از سرنگونی هر پهپادی که بدون مجوز به پرواز درآید، خبر داد.

یکی از فرماندهان لشگر حضرت عباس(ع) اعلام کرد: ستاد فرقة العباس به پهپادها در جریان مراسم اربعین حسینی بر فراز کربلا هشدار داده و هر پهپادی که بدون هماهنگی به پرواز درآید، سرنگون خواهد شد.

وی از سرنگونی سه پهپادی که در جریان مراسم عاشورای حسینی بدون اجازه به هوا برخاسته بودند، خبر داد.

بر اساس این گزارش؛ فرقة العباس قادر به سرنگونی هر پهپادی که بدون هماهنگی با فرماندهی عملیات فرات مرکزی و عتبات مقدس پرواز کند، است.

برافراشتن بزرگ‌ترین پرچم اربعین 

السومریه از برافراشتن بزرگترین پرچم اربعین در مرز بین المللی شلمچه خبر داد و گزارش داد: این پرچم که ابعاد ۲۱۴ متر مربعی دارد، طی مراسمی به عنوان نماد خدمت به زائران اربعین حسینی در منطقه سایت تجاری مرز بین‌المللی شلمچه به اهتزاز در آمد. این مراسم در حضور جمع کثیری از زائران و خادمان اربعین حسینی(ع) برگزار شد. این پرچم بزرگ از موقعیت ستاد بازسازی عتبات عالیات واقع در فاصله ۵ کیلومتری مرز شلمچه تا آخرین موکب در سالروز شهادت حضرت رقیه(س) برافراشته شد. این پرچم تا پایان ماه صفر در این مکان افراشته خواهد بود.

مهر

 

برافراشتن این پرچم بزرگ با حضور خیل عظیم زائران و خادمان اربعین امام حسین(ع) و در میان فریادهای لبیک یا حسین که در منطقه طنین انداز شد، رخ داد.

 


فروشگاه اینترنتی پهپاد


پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت