PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

پهپادی که با یک بار شارژ ۲۰ ساعت پرواز می کند

یک شرکت تجاری پهپادی به نام پنگوئن سی تولید کرده که می تواند بعد از یک بار شارژ تا ۲۰ ساعت پرواز کند و تا شعاع ۱۰۰ کیلومتری از مرکز کنترل خود دور شود.

یاوفاکتوری: پهپاد یادشده مجهز به تجهیزات و امکانات متنوعی برای کنترل و نظارت و گشت زنی و جمع آوری اطلاعات از محیط اطراف است.

هدایت این پهپاد توسط دو نفر صورت می گیرد و تجهیزات راه اندازی و هدایت آن بر روی یک وانت کوچک نصب شده و قابل حمل و نقل است. مونتاژ این پهپاد نیز در عرض کمتر از یک ساعت صورت می گیرد. سیستم پرتاب قابل حمل و سیستم چتر نجات این پهپاد هم هدایت راحت و ایمن آن را ممکن می کند.

یک نقطه قوت این پهپاد موتور برقی دارای سیستم گرم و سرد کننده اختصاصی است که باعث می شود این پهپاد حتی بتواند در سرمای زیر صفر و در گرمای کشنده ( از منفی ۲۵ درجه تا مثبت ۵۰ درجه) هم ماموریت های گشت زنی خود را انجام دهد. تعویض اجزای آسیب دیده موتور پهپاد یادشده هم با توجه به طراحی ماژولار آن ساده است. کم سرو صدا بودن موتور هم استفاده از آن برای گشت زنی های مخفی را تسهیل می کند.

این پهپاد که در دارای دوربین دید در شب هم هست می تواند اطلاعات را با سرعت ۱۲ مگابیت در ثانیه به مرکز فرماندهی منتقل کند. پهپاد یادشده می تواند تا حداکثر ۳۰۰۰ متر در آسمان اوج بگیرد. قابلیت زوم چهار دوربین این پهپاد از ۱۵ ایکس تا ۳۰ ایکس در نوسان است. حداکثر سرعت این پهپاد ۳۲ متر در ثانیه است.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت