PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

NDR CLUB

امروزه یکی از نیاز های جامعه ی پروازی کشور به خصوص حوزه ی مولتی روتور و در صدر آن جامعه ی FPV Racing، نیاز به دیده شدن پتانسیل ها، مهارت های موجود و گسترش این حوزه در تمامی ابعاد جامعه می باشد.
وبسایت www.NDRClub.com با رویکرد همراهی و گسترش حوزه ی FPV Racing کشور با ایجاد محیطی کاربر محور و چند سویه، امکاناتی را برای علاقه مندان و فعالین این حوزه فراهم کرده تا بتوانند توانایی ها، تجربیات، تخصص و خدمات خود را به اشتراک بگذارند.

این وبسایت به عنوان یک community در حوزه ربات های پرنده سرعتی توسط کمیته ی دیجیتال و انفورماتیک تیم NDR طراحی و در حال توسعه می باشد و کاربران میتوانند به صورت رایگان،با ایجاد صفحات شخصی با در اختیار داشتن فضای گرافیکی مناسب به فعالیت و نمایش توانمندی های خود بپردازند.

از جمله بخش ها و امکانات این وبسایت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1-بخش PILOTS(خلبان ها): به منظور معرفی کلیه ی خلبانان و استعدادهای پروازی ایران ایجاد شده که مخاطبین عمومی میتوانند به تماشای فیلم های پروازی و عکس های پروازی خلبان مورد نظر پرداخته و برای خلبان مورد نظر کامنت قرار داده و با خلبان مورد پسند خود در ارتباط باشند.
از طرفی خلبانان می توانند صفحه ی شخصی خود را ساخته، به روز رسانی کرده و تصاویر و ویدیوهای خود را در این صفحه بارگذاری نموده و تجربیات خود را به مخاطبین منتقل کنند.

2- بخش EVENTS(رویدادها): به منظور اطلاع رسانی و پوشش خبری کلیه ی رویدادهای رییس کشور ایجاد شده که برگزار کنندگان رویداد ها میتوانند برای مسابقات، همایشات و حتی گردهمایی های هفتگی خود صحفه ای اختصاصی ایجاد کرده و به جذب مخاطب بپردازند و تصاویر و فیلم های خود را به اشتراک بگذارند و حتی به وبسایت اصلی خود لینک نمایند.

به زودی امکانات و کاربری های جدیدی نیز به وبسایت افزوده خواهد شد.

⚠در صورتی که فردی متقضی ایجاد صفحه ی شخصی در وبسایت باشد می بایست در ابتدا در وبسایت sign up کرده، سپس از طریق آیدی تلگرامی @ndr_director درخواست خود را ارسال نماید و یا از طریق پیامک به شماره تماس 09130890376 پیام ارسال نمایند.

@national_drone_racing

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت