PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

نخستین دوره تخصصی مسابقات پرنده های امداد و نجات ایران

نخستین دوره تخصصی مسابقات پرنده های امداد و نجات ایران

 

دربـاره مســابقـه

در نظام آموزشی پویا ایجاد انگیزه و رقابت سالم همواره می تواند باعث ایجاد جنبش میان دانش آموزان، دانشجویان و دانش آموختگان شود. علم رباتیک با دارا بودن زمینه های متنوع و جذاب، پتانسیل جذب دانش آموزان و دانشجویان علاقمند و مشتاق را دارا بوده ، براین اساس در راستای رهنمودهای عالیه مقام معظم رهبری مبنی بر ((حفظ وتقویت فضای نشاط وامید در میان جوانان نخبه ولزوم فراهم آوردن امکان پیشرفت های علمی و پژوهشی در میان استعدادهای جوان و توجه به درون زایی علمی بجای مرعوب شدن در مقابل پیشرفت های علمی غرب)) و گرامیداشت یاد وخاطره شهدای آتش نشان و در راستای سازندگی میهن عزیزمان ایران گام بلندی برداشته شده است. اولین دوره مسابقات iranrescue باتوجه به بالا رفتن توانایی های علمی فنی تیم های ایرانی وهمچنین نحوه اجراء قوانین، براساس رباتهای پرنده امداد رسان در دو لیگ داخل ساختمان وفضای باز ونیز متناسب با نیازهای حوزه امداد ونجات به روز شده است. امید است در مسابقات iranrescue طی سالهای اینده،در سه بخش امداد گرهای زمینی ،هوایی و دریایی درخدمت پژوهشگران عزیز باشیم.

لیـگ هـای مســابقـه

لیگ فضای باز

چالش فنی لیگ فضای باز به منظور تسریع فرایند شناسایی مواضع ساختمان ها و محل های اسیب دیده ، مناطق صعب العبور و با تمرکز روی ربات های پرنده با قابلیت حمل بسته های امدادی ونقشه برداری به صورت هوشمند و در محیط کاملا برگزار می شود.

لیگ داخل ساختمان

چالش فنی لیگ داخل ساختمان به منظور تسریع فرایند امداد و نجات شناسایی ساختمان های اسیب دیده و مخروبه و با تمرکز روی ربات های پرنده با ابعاد کوچک (MAV) و در محیط بسته برگزار می شود.

جوائز:

هزینه ثبت نام:

 

زمانبندی:

🚩یادبود حوادث پلاسکو ، کشتی سانچی وسانحه هوایی تهران یاسوج

با بیش از 670.000.000 ريال جایزه نقدی

در دو بخش:
🚩فضای باز
🚩داخل ساختمان

✔️به همراه چالش های ویژه

📆 زمان:سوم لغایت هفتم اسفند 1397

⚓️ مکان: تهران، مرکز آموزش بین المللی سازمان آتش نشانی

🖥 www.iranrescue2019.com
🖥 www.iranrescue2019.ir

 

 


پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت