PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

حضور پهپادها در مانور زلزله با رویکرد امدادرسانی بر جوامع بشری در بندرگز

حضور پهپادها در مانور زلزله با رویکرد امدادرسانی بر جوامع بشری در بندرگز

مانور استانی کارگروه تخصصی امداد و نجات با رویکرد امدادرسانی بر جوامع بشری در سالروز زلزله بم ظهر چهارشنبه در بندرگز اجرا شد. این مانور برای زلزله ای با قدرت ۶.۲ ریشتر طراحی شده بود.

در این مانور دستگاه های مختلفی از جمله اداره کل فناوری و اطلاعات گلستان، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان، اداره کل بهزیستی استان، نیروی انتظامی، شرکت برق، شرکت گاز، دانشگاه علوم پزشکی گلستان و... حضور داشتند.

نکته قابل توجه در این مانور این بود که برای نخستین بار در گلستان با همکاری اداره کل فناوری و اطلاعات استان شرایطی فراهم شد تا رصد عملیات انجام شده در مانور توسط پهپاد به شکل آنلاین در مرکز کنترل فرماندهی برای مرکز استان و تهران فراهم شود تا دیگر نیازی به حضور میدانی مدیران در صحنه نباشد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان در حاشیه این مانور اظهار کرد: این مانور بنا به حادثه خیز بودن استان گلستان و ضرورت تقویت زیرساخت های مرتبط با امداد و نجات در گلستان برگزار شد.

محمدعلی هروی هدف از اجرای این مانور را ارزیابی و بهبود عملکردی طرح پاسخگویی اضطراری و ارتقای سطح عملکردی و هماهنگی دستگاه های عضو کارگروه امداد و نجات در زمان مقابله با حوادث عنوان کرد.

وی افزود: حفظ آمادگی دستگاه های عضو کارگروه در مقابله با حوادث غیرمترقبه، فراخوان و اعزام سریع تیم های عملیاتی همراه با تجهیزات و منابع مرتبط و ضرورت تمرین مهارتی تیم های عملیاتی از دیگر ضروریات برگزاری این مانور است.

هروی اظهار کرد: ۵۰ تیم عملیاتی در قالب ۲۵۰ نیروی عملیاتی در این مانور حضور داشتند.

مهر

 


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد


 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت