PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

پهپادهای دوشغله: آتش نشان - شیشه پاک کن

به تازگی پهپادهایی ساخته شده است که با استفاده از قدرت آبپاشی خود علاوه بر خاموش کردن آتش‌سوزی‌ها قادر به تمیز کردن پنجره‌های آسمان‌خراش‌ها نیز هستند.

پهپادها در آخرین پیشرفت خود به کمک یکی از خطرناک‌ترین کارها آمده‌اند و می‌توانند علاوه بر شستن شیشه‌های پنجره‌های آسمان‌خراش‌ها به کمک هر کسی که ترس از ارتفاع دارد نیز بیایند.

این پهپادها توسط شرکت "ایرونز"(Aerones) واقع در کشور لتونی توسعه یافته‌اند که با موفقیت قادر به جایگزینی با انسان‌ها در پاک کردن شیشه‌های ساختمان‌های بلند مرتبه هستند.

این پهپادهای AD28 از قدرتمندترین پهپادها هستند که در اصل برای حمل بارهای سنگین طراحی شده‌اند و در جدیدترین توسعه خود می‌توانند آب را از یک شلنگ متصل به زمین به محل مورد نظر بپاشند.

شرکت "ایرونز" در توسعه تجهیزات پهپادهای سنگین، از جمله پهپادهای یخ زدایی و تعمیرات توربین‌های بادی و تمیز کردن برج‌ها متخصص است.

این پهپاد علاوه بر اینکه نمایش جذابی برای افراد داخل برج‌ها به ارمغان می‌آورند، یک گزینه امن‌تر برای کارگرانی است که برای تمیز کردن پنجره‌های آسمان‌خراش‌ها مجبورند از ارتفاعات بسیار بلند معلق شوند.

شرکت سازنده همچنین تضمین می‌کند که این پهپادها این کار را سریع‌تر از کارگران متخصص انجام می‌دهند.

با این حال، شستن پنجره‌های آسمان‌خراش‌ها منجر به مرگ و میر متعدد نمی‌شود. تعداد مجروحین و وفات یافتگان این کار در چند دهه گذشته به طور قابل‌توجهی با افزایش ایمنی تجهیزات کاهش یافته است. حتی یک مطالعه اشاره کرد که شستن پنجره آسمان‌خراش‌ها امن‌تر از شغل رانندگی تاکسی است.

شرکت "ایرونز" همچنین اشاره کرد که این پهپادها می‌توانند در خاموش کردن آتش‌سوزی‌هایی که در طبقات بالایی یک ساختمان اتفاق می‌افتند، مفید باشند.

در کل، استفاده از این پهپادهای پیشرفته قطعا می‌تواند جان افراد زیادی را نجات دهد.

ایسنا

 


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد


 

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت