PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

اعتراف باشگاه آلمانی به استفاده از پهپاد برای جاسوسی

بدنبال انتشار خبر جاسوسی باشگاه بوندسلیگایی وردر برمن از جلسه تمرینی باشگاه هوفنهایم با استفاده از پهپاد هدایت شده از سوی مقامات این باشگاه، فوتبال آلمان در شوک فرو رفت.

 

شبکه تلویزیونی راشا تودی روز یکشنبه با درج این خبر نوشت: باشگاه هوفنهایم در ابتدا، در جریان آخرین جلسه تمرینی این تیم در آستانه بازی با وردربرمن در 19 دسامبر، از حضور این پهپاد بر فراز محل برگزاری تمرین آگاه شده و احساس خطر کرد و در ادامه پس از تشخیص و شناسایی موقعیت پرواز این پهپاد، مراتب به پلیس محلی اطلاع داد.
نکته حائز اهمیت این است که مقامات باشگاه وردربرمن با انتشار بیانیه ای ضمن پذیرفتن مسئولیت این حادثه، اذعان داشتند که این باشگاه با برنامه ریزی قبلی پهپاد مذکور را به منظور تجسس جلسه تمرینی هوفنهایم و جمع آوری اطلاعات، روانه محل مذکور کرده است.
در بیانیه رسمی منتشر شده از سوی باشگاه وردربرمن ضمن عذرخواهی بابت حادثه مذکور، آمده است: وردر برمن سه شنبه هفته گذشته پهپادی را روانه جلسه تمرینی تیم هوفنهایم کرده است؛ در واقع این اقدام نتیجه جلسه مدیرعامل، سرمربی و آنالیزورهای ما بوده است.
در بسیاری از کشورها از جمله آلمان، پرواز پهپادها بر فراز مناطق پرجمعیت اقدامی غیرقانونی محسوب می شود. این در حالی است که «فرانک بومان» رئیس باشگاه وردر برمن مدعی است که این پهپاد به طور مستقیم روی زمین تمرینی به پرواز در نیامده و در نتیجه هیچ خطری بازیکنان تیم هوفنهایم را تهدید نکرده است.
بازی این دو تیم که چهارشنبه هفته گذشته در هفته شانزدهم بوندسلیگا برگزار شد، در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
وردر برمن در حال حاضر با 22 امتیاز در رده دهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال آلمان قرار داشته و با هوفنهایم نیز با 2 امتیاز بیشتر در رده هفتم جای دارد.

ایرنا

 درخواست خدمات پهپادی


 فروش جمر


فروش سامانه های مقابله با پهپاد


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد


 

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت