PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

آزمایش یک پهپاد مجهز به سلاح تهاجمی در روسیه

صنایع دفاع روسیه یک پهپاد کوچک ردیاب با قابلیت حمل انواع مهمات، از جمله نارنجک و بمب ضدتانک را به منظور شناسایی و نابودی پهپادهای دیگر یا اهداف زمینی را با موفقیت مورد آزمایش قرار داد.

آزمایش یک پهپاد مجهز به سلاح تهاجمی در روسیه+فیلم

خبرگزاری «تاس»:منابع خبری در مجتمع صنایع دفاع روسیه امروز دوشنبه از آزمایش موفق پرواز پهپاد کوچک ردیاب «کارنیورا» مجهز به سلاح تهاجمی خبر داد.

به گفته این مقام آگاه، در جریان ادامه آزمایشات تابستانی پهپادهای «کارنیورا» در آن از مهمات و سلاح تهاجمی استفاده شد و بخشی برای ردیابی سایر پهپادهای در آن نصب گردید. پیش از این اعلام شده بود که در نوع تهاجمی پهپاد «کارنیورا» میتوان از انواع مهمات از جمله نارنجک و بمب ضدتانک استفاده شود.

این منبع خبری یادآور شد که پس از پایان آزمایشات کارخانه‌ای به روی پهپادهای ‌«کارنیورا»  این تسلیحات نظامی در شرایط جنگی نیز مورد آزمایش قرار خواهند گرفت. وی جزئیات بیشتری در این باره ارائه نکرد.

این خبرگزاری هنوز تایید رسمی وزارت دفاع روسیه در این باره را بدست نیاورده است.پهپاد تهاجمی «کارنیورا»  در شرکت علمی تحقیقاتی «میکران» روسیه در حال ساخت است. این دستگاه پرنده برای ردیابی سایر هواپیماهای بدون خلبان با کمک سیستم بی سیم طراحی شده و قادر به  شناسایی و همچنین هدف قرار دادن اهداف نظامی روی زمین نیز هست. این پهپاد می‌تواند در هر منطقه‌ای آغاز به پرواز کرده و برای مدت 10الی 15 ساعت در آسمان باقی بماند.

درخواست خدمات پهپادی


 فروش جمر


فروش سامانه های مقابله با پهپاد


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد


 

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت