PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

مخالفان مسلح در افغانستان با پهپاد پایگاه نظامیان آمریکایی را رصد می‌کنند

مقامات نظامی آمریکایی اعلام کردند که یکی از پایگاه‌های این کشور در افغانستان در رصد ۲۴ ساعته پهپادهای مخالفان مسلح دولت کابل قرار دارد.

وار زون: مخالفان مسلح دولت افغانستان برای نظارت فعالیت‌های یکی از پایگاه‌های نظامی آمریکا در افغانستان از پهپاد استفاده می‌کنند.

این نمونه‌ای دیگر از آن است که چطور طالبان و دیگر منازعان در حال گسترش توانایی‌های خود هستند.

در ادامه این مطلب نیز آمده است که استفاده مخالفان مسلح دولت افغانستان از پهپاد برای رصد فعالیت نیروهای آمریکایی همچنین نشان دهنده تهدید فزاینده دسترسی آسان به پهپادهایی است که می‌توان در بازار آن را تهیه کرد.

«تام لاکهارت» مدیر دفتر توسعه استراتژیک و برنامه‌ریزی دفتر آزمایش آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی هوایی آمریکا اظهار داشت: سال گذشته در یکی از پایگاه‌های بزرگ ارتش آمریکا در افغانستان حضور داشته و دیده که پهپادهای مخالفان مسلح دولت تمام اقدامات نیروهای آمریکایی را تحت بررسی داشتند.

این نظامی آمریکایی اظهار نکرد که در کدام پایگاه در افغانستان حضور داشته اما ارتش آمریکا پایگاه‌های متعددی در سراسر افغانستان دارد و بزرگترین پایگاه‌های آنها در پایگاه هوایی بگرام واقع در شمال شهر کابل و پایگاه هوایی قندهار در جنوب افغانستان محسوب می‌شوند.

آمریکا برای مقابله با این تهدید رو به افزایش به استفاده از سلاحهای لیزری، از بین بردن فیزیکی پهپادها و استفاده از امواج با فرکانس بالای مایکروویو، برای ایجاد اختلال در ارتباط پهپاد با هدایت کننده آن روی آورده است. 

علاوه بر افزایش استفاده از پهپادهای کوچک توسط طالبان، این گروه همچنین در تلاش است تا توانایی‌های خود در زمینه فناوری را افزایش دهد تا عملیات غافلگیرانه خود علیه نیروهای امنیتی افغان و آمریکایی را افزایش دهد.

 

درخواست خدمات پهپادی


 فروش جمر


فروش سامانه های مقابله با پهپاد


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت