PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

سلاحی داریم که توان دفن پهپاد انتحاری«قاتل اس ۳۰۰» را دارد

روسیاالیوم: فادیم کوزیولین استاد آکادمی علوم نظامی روسیه تاکید کرد: پهپاد انتحاری که اسرائیلی ها برای نابودی سامانه اس ۳۰۰ و اس ۴۰۰ از آن دم می زنند در برابر سامانه ای که روسیه در اختیار دارد راه به جایی نمی برد و روسیه به پهپادهای قاتل واکنش نشان می دهد.

وی افزود: روسها ابزار ضد پهپادی زیادی ساخته اند که از جمله آنها سامانه کراسوخا است که این سامانه توان دفن هر نوع و مدل از پهپادها به هر اندازه که پیشرفته باشد را دارد. سامانه کراسوخا سامانه ای بی نظیر در دنیاست و توان نابودی پهپاد مینی هاربی یا آنچه اسرائیل پهپاد قاتل اس ۳۰۰ می نامد را دارا می باشد.

شایان ذکر است که سامانه جنگ الکترونیک روسیه «کراسوخا» می تواند تاسیسات مورد نظر را در شعاع ۱۵۰ تا ۳۰۰ کیلومتری بطور کامل از شناسایی راداری مخفی کند و همچنین سیستم های الکتریکی,وسایل ارتباطی و در سامانه های جنگ الکترونیک دشمن اختلال ایجاد کند. استفاده از آنها به عنوان تسلیحات در سال ۲۰۱۲ به تصویب رسیده و از سال ۲۰۱۳ به نیروهای مسلح تحویل داده شده اند. نظامیان روسیه سامانه های جنگ الکترونیک کراسوخا را را که برای از کار انداختن رادارهای هوایی و مقابله با پهپادها در نظر گرفته شده، در سوریه مستقر کردند.

درخواست خدمات پهپادی


 فروش جمر


فروش سامانه های مقابله با پهپاد


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت