PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

مکانی پر رمز و راز در آسمان و زمین

مکانی پر رمز و راز در آسمان و زمین

دریای خزر، نه تنها در عمق آب، بلکه در آسمانها نیز داستانها و رمز و رازهایی داشته است. مدتی گزارش‌های بسیاری از مشاهده اشیاء غیر معمولی و چراغ های مرموز در آسمان داده شد. بسیاری معتقد بودند که این اشیاء عجیب بشقاب پرنده UFO هستند. در ۲۸ اوت ۱۹۹۱، حدود ساعت ۵ بعد از ظهر، یک شی غول پیکر که طول آن ۶۰۰ متر و قطر آن ۱۱۰ متر بود، ناگهان بالای دریای خزر ظاهر شد. این شی توسط ایستگاه رادار روسیه ردیابی شد. این شی در ارتفاع ۲۱۰۰۰ فوتی بود و با سرعت حدود ۹۶۰ مایل در ساعت حرکت می‌کرد.

ارتش روسیه چهار جت جنگنده MIG-29 را در تعقیب این شی فرستاد. با نزدیک شدن به شیء ناشناس، به زودی معلوم شد که هیچ نوع هواپیمای شناخته شده‌ای نیست.
خلبانان آن را یک جسم بزرگ و بلند که رنگ خاکستری براق فلزی داشت، توصیف کردند و همچنین متوجه شدند که نمادهای سبز عجیب و غریبی روی بدنه نوشته شده بود که به هیچ زبانی قابل خواندن نبودند. جت‌ها به تعقیب شیء ادامه دادند اما سرعت آن ناگهان زیاد شده و از صفحه رادار حذف شد.
روایتها و وداستانهای عجیب ادامه داشت و چند بار دیگر این اشیاء عجیب در آسمان دریای مازندران و شهرهای ساحلی اش دیده شدند. در یک روایت، پس از سقوط یک هواپیمای روس در منطقه شیطان مزار و پس از یافتن جعبه سیاه آن، گزارش شد که اعضای این هواپیما در هنگام نزدیک شدن به ۱۰۰۰ متری از سطح دریا، اضطراب شدید و وحشتناکی را تجربه کردند. در فاصله ۸۰۰ متری، تمام اعضای بدن در حالت عمیق خستگی فیزیکی و تهوع شدید قرار داشت، در حدود ۶۰۰ متری از تصادف، تمام ساعتها، دوربینها و سایر تجهیزات الکتریکی یا به طور کامل با مشکل مواجه شده یا متوقف شده بودند با بررسی اجساد مشخص شد که سوختگی ها حاصل تابش تند و خشن نوعی نور بوده است.

پس از این اتفاق، مجددا داستانهایی در مورد بشقاب پرنده و اشیا بیگانه و فرازمینی‌‌ها پخش شد. رفتار ارتش روسیه در اوج گیری این حاشیه ها اوضاع را بدتر کرد. آنها از اظهار نظر و ارائه دقیق چگونگی و چرایی این حادثه خودداری کردند. به هر حال گمانه زنی ها درباره این حادثه و حضور بیگانگان در خزر هنوز ادامه دارد و به صورت افسانه درآمده است.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت