PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

ناپدید شدن یوفو پس از نزدیک شدن جنگنده نظامی در آمریکا

یوفویی که در آسمان در حال پرسه زدن بود پس از نزدیک شدن یک جنگنده نظامی بلافاصله ناپدید شد.ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مشاهده نورهای عجیب معلق در آسمان منطقه “سن دیگو”

ایالت کالیفرنیای آمریکا را به تصویر می کشد. این ویدئو توسط یک شهروند محلی با نام “جف ارموئیان” و با کمک تلفن همراه تهیه شده که مدعی است این نورهای عجیب را در بیرون از خانه اش رویت کرده است.

همچنین ویدئوی دیگری نیز از این پدیده منتشر شده که ادعا می‌شود لحظاتی پس از رویت این نورهای درخشان در آسمان یک جنگنده نظامی نیز بلافاصله به سمت موقعیت نورها پرواز کرده است.

در این ویدئو مشاهده می شود پس از نزدیک شدن جنگنده این نورهای درخشان که احتمالا متعلق به یک یوفو بوده بلافاصله محو می شوند.

یکی از این ویدئوها تنها یک ساعت پس از انتشار حدود ۱۱۰۰۰ بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش برخی کاربران همراه بود. اما مسئولان محلی با رد شایعات موجود اعلام کردند که نورهای معلق در آسمان حاصل انفجار بوده است. آنها این نورها را در نتیجه یک مانور نظامی دانستند اما از ارائه اطلاعات بیشتر خودداری کردند.

این در حالی است که نظریه پردازان توطئه‌ که از توضیحات مقامات محلی قانع نشده‌اند بر این باورند که آنها سعی در وارونه جلوه دادن واقعیت هستند.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت