PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

تولید شات گان برای پهپادها

با افزایش استفاده ارتش‌های جهان از انواع پهپادهای تهاجمی، روس‌ها یک شات گان ویژه تولید کرده اند که قادر به شناسایی و نابودی انواع پهپادها است.

ورج: این شات گان نسبتاً بزرگ بر روی پهپادی ویژه که به همین منظور طراحی شده، نصب می‌شود و انواع پهپادهای در حال پرواز را هدف قرار می‌دهد.

منابع مطلع می‌گویند برنامه ریزی روس‌ها برای تولید این شات گان خاص به سال ۲۰۱۶ باز می‌گردد و اولین بار گروهی از دانشجویان مؤسسه هوانوردی روسیه نمونه اولیه آن را طراحی کردند.

برای افزایش دقت این شات گان در زمان هدف گیری، یک سازوکار تثبیت کننده و افزایش دقت شلیک برای شات گانمذکور در نظر گرفته شده تا حتی تغییر مسیر ناگهانی نیز باعث خطا رفتن تیر شلیک شده نگردد.

تولید بخشی از قطعات این شات گان بر عهده شرکت روسی Almaz-Antey بوده که در زمینه تولید نمونه نهایی شات گانمذکور نیز همکاری داشته است. شات گان یادشده Vepr-۱۲ نام دارد و اپراتور زمینی می‌تواند از طریق یک چشمی خاص هدف گیری آن را از روی زمین کنترل کند.

پهپاد حامل این شات گان می‌تواند به مدت ۴۰ دقیقه پرواز کند و پهپادهای کوچک را هدف قرار دهد. کارشناسان نظامی معتقدند که تولید این سلاح تازه برگرفته از تجارب روسیه از سال‌ها جنگ در سوریه با تروریست‌هایی است که از پهپاد برای عملیات شناسایی و انداختن مواد منفجره بر سر اهداف مختلف استفاده می‌کردند.

درخواست خدمات پهپادی


 فروش جمر


فروش سامانه های مقابله با پهپاد


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت