PAHPADHA پهپادها

Intelligent Aerospace Center

02128426036
INFO@PAHPADHA.COM

طراحی سیستم کنترل از راه دور جهانی برای پهپادهای نظامی

نیروی دریایی ارتش آمریکا یک سیستم کنترل از راه دور جهانی به نام رایتئون طراحی کرده که می‌توان از آن برای کنترل و هدایت تمامی پهپادها و دیگر پرنده‌های خودران بهره گرفت.

نیواطلس: این سیستم برای صرفه جویی در وقت نظامیان و نیز استفاده بهینه از عرضه کشتی‌های جنگی طراحی شده است. سیستم یادشده کاربردهای آموزشی نیز دارد.

طراحی ماژولار، معماری آزاد و قابل ارتقا و سازگاری با طیف گسترده‌ای از پرنده‌های نظامی خودران و پهپادها از جمله مزایای سیستم یادشده محسوب می‌شود.

با توجه به افزایش تعداد پهپادها و سیستم‌های نظامی خودکار، کنترل دقیق و مناسب آنها به یک چالش جدی مبدل شده و از همین رو ارتش امریکا در تلاش است با یکپارچه سازی سیستم هدایت و کنترل آنها این فرایند را بهینه سازی کند.

رایتئون از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و امکان افزودن ماژول های نرم افزاری جدید به آن برای سازگار کردن آن با سیستم‌های نظامی خودران جدیدی که در آینده تولید می‌شوند، نیز وجود دارد.

رایتئون آخرین مراحل بررسی را پشت سر می‌گذارد و هدف نهایی از طراحی چنین محصولاتی تولید سیستم‌های جامعی است که در آینده بتوان از آنها برای کنترل وسایل نقلیه نظامی سطحی، زیرسطحی، سرنشین دار، بی سرنشین، هوایی و حتی فضایی در نیروهای مسلح استفاده کرد.

درخواست خدمات پهپادی


 فروش جمر


فروش سامانه های مقابله با پهپاد


اعلام مفقودی پهپاد


ثبت نام بیمه پهپاد و خلبان


شرایط تدریس و مربی گری و برگزاری دوره های آموزشی


 لیست مدارک مورد نیاز برای صدور پلاک موقت و شناسنامه برای پهپاد 


 ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی


 آشنایی با مناطق پرواز ممنوع


نقشه هوایی هوشمند مناطق مختلف پرواز ایران و مناطق پرواز ممنوع


 

پلاک پهپاد


بیمه پهپاد


آموزش خلبانی پهپاد


مناطق پرواز ممنوع


دوره های آموزشی پهپاد

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.
 
منوی وب‌سایت